Výsledková listina – Mohelnice Open 2003, KD Mohelnice 8.11.2003

Poř.        Jméno                    Loc         Klub                                      Body      M-Buch. Buch.     Berg.      Progr.

1.   Cagašík Tomáš              2238        SK Přerov                             6.5           21.5         30.5         28.25       27.0

2.   Zatloukal Petr                2095        A64 Grygov                         6              21.5         30.0         26.00       24.0

3.   Matoušek Petr               2053        A64 Grygov                         6              19.0         27.5         22.00       23.0

4.   Frnka René                     2134        TJ Velké Losiny                   5.5           24.5         35.0         26.00       22.5

5.   Bureš Vladimír               2022        TJ Velké Losiny                   5.5           21.0         28.0         20.75       22.0

6.   Závurka Roman             2114        SK Prostějov                        5              24.0         33.5         22.50       23.5

7.   Valenta Vít                     1857        A64 Grygov                          5              21.0         29.5         19.25       20.5

8.   Valenta Vít ml.               2118        A64 Grygov                         5              20.5         28.5         18.50       20.0

9.   Nejezchleba Josef         2015        LOKO Zábřeh                      5              20.0         27.5         18.25       20.5

10. Plotek Evžen                  1984        Spartak Choceň                   5              19.0         26.0         15.50       21.0

11. Matl Rostislav               1913        SK Prostějov                        5              18.0         24.0         16.00       18.0

12. Viktorín Petr                   1250        TJ Velké Losiny                   5              16.0         22.5         12.50       17.0

13. Formánek Martin          2144        DDM&TJ Mohelnice         4.5           23.5         32.5         19.00       21.5

14. Navrátil Jiří                     2163        TJ Unex Uničov                   4.5           23.0         33.0         19.50       22.5

15. Stehlík Jiří                       2136        Sokol Kolín                          4.5           21.0         29.5         17.00       19.5

16. Frolek Pavel                   1000        SK Vikýřovice                      4.5           18.5         26.0         15.25       15.5

17. Klaban Roman               1701        TJ Velké Losiny                   4.5           18.5         25.0         15.25       17.5

18. Ondrová Michaela        1505        Slavoj Bruntál                      4.5           15.0         22.5         11.25       15.0

19. Suchomel Jan                2210        Tatran Litovel                      4              26.5         37.0         19.00       22.0

20. Růžička Milan                2054        LOKO Zábřeh                      4              22.5         32.0         15.50       19.0

21. Opravil Karel                 2084        LOKO Zábřeh                      4              22.5         31.0         16.25       19.5

22. Plát Vojtěch                   1487        SSS Staré Město                 4              22.0         31.0         17.75       17.5

23. Vymětal Milan               1839        SK Holešov                          4              21.0         29.5         14.50       17.0

24. Koryčánek Jaromír        1899        LOKO Zábřeh                      4              21.0         29.5         14.25       16.0

25. Urbášek Oleg                 2013        DDM&TJ Mohelnice         4              19.5         27.5         14.00       19.0

26. Štec František                2057        Spartak Přerov                     4              18.5         25.5         13.00       18.5

27. Strouhal Lukáš              1540        DDM&TJ Mohelnice         4              17.5         24.5         10.00       13.0

28. Dobeš Jaroslav             1796        SK Šumperk                         4              17.0         25.0         11.50       17.0

29. Ciffra Petr                       1250        SK Šumperk                         4              17.0         22.5         11.75       14.0

30. Molnár Jiří                      1684        TJ Unex Uničov                   4              16.5         23.0         11.00       16.0

31. Vařeka Jiří                       1579        SK Loštice                            4              16.0         22.0         11.00       14.0

32. Preiser Henrik                1815        TJ Unex Uničov                   4              15.5         23.0         10.50       13.0

33. Hájek Milan                   1753        DDM&TJ Mohelnice         3.5           21.5         28.0         11.75       16.0

34. Bláha                               2022        Sigmia Olomouc                  3.5           20.5         28.5         12.25       18.0

35. Navrátilová Alena        1697        TJ Unex Uničov                   3.5           19.5         26.0           8.75       15.5

36. Krahula Pavel                1754        LOKO Zábřeh                      3.5           19.0         26.5         11.00       16.0

37. Michálek Josef              1603        Sigmia Olomouc                  3.5           17.5         25.5         10.25       14.5

38. Zajíček Zdeněk              1597        DDM&TJ Mohelnice         3.5           17.5         25.0           8.50       13.5

39. Svojanovský Tomáš    1463        Slavoj Bruntál                      3.5           17.0         24.0           9.25       13.5

40. Rábek Vlastimil              1615        SK Loštice                            3.5           16.0         22.5         10.75       13.5

41. Gronych Borek              1460        SK Šumperk                         3.5           15.0         22.0           6.75       12.5

42. Dočekal Milan               1605        SK Loštice                            3              19.0         25.0           7.50       14.0

43. Veselý Ondřej                1250        SK Svitavy                           3              17.0         23.0           7.00       14.0

44. Frebort František          1250        DDM Mohelnice                 3              17.0         22.5           9.00       12.0

45. Kubíček Martin             1506        LOKO Zábřeh                      3              16.5         23.5           7.00       12.0

46. Sedlák Jiří                       1000        SDH Stavenice                    3              16.5         22.5           5.00       11.0

47. Hetcl Zdeněk                 1250        SDH Stavenice                    3              15.5         23.0           6.00       10.0

48. Milfort Václav               1531        LOKO Zábřeh                      3              15.5         22.0           7.50       11.0

49. Němeček Martin            1100        SK Šumperk                         3              15.0         21.5           6.50         9.0

50. Koleniak Marek             1607        SK Loštice                            3              14.5         21.5           6.50       12.0

51. Navrátil Jiří ml.               1100        TJ Unex Uničov                   3              14.0         19.0           5.00         9.0

52. Ciffra Michal                  1250        SK Šumperk                         3              14.0         18.5           5.00       11.0

53. Žáček Stanislav             1100        SK Loštice                            2.5           17.0         23.5           5.75       10.5

54. Gabriel Pavel                  1100        DDM&TJ Mohelnice         2.5           16.5         22.5           4.75         8.5

55. Horák David                  1000        SK Bludov                            2.5           12.0         16.5           3.25         6.0

56. Odstrčil Jan                    1000        SK Loštice                            2.5           11.0         16.0           3.25         5.0

57. Hanousek Vojtěch        1648        SDH Stavenice                    2              20.0         27.5           5.00       12.0

58. Rábek Tomáš                 1000        SK Loštice                            2              17.0         23.5           3.50         8.0

59. Reichl Roman 1100        LOKO Zábřeh                      2              15.5         21.0           2.50         8.0

60. Valka Tomáš                  1100        DDM Zábřeh                       2              15.0         20.0           3.50         8.0

61. Grund Lubomír              1000        DDM Zábřeh                       2              14.5         20.0           4.00         7.0

62. Hájek Petr                       1000        SK Moravičany                   2              13.5         18.0           2.50         6.0

63. Pišl Ondřej                     1000        DDM Mohelnice                 2              13.0         18.5           2.00         5.0

64. Procházka Josef            1000        DDM Mohelnice                 2              13.0         17.5           3.50         7.0

65. Rábková Daniela           1000        SK Loštice                            1.5           14.5         21.5           1.25         5.0

66. Reichl Luboš                 1000        LOKO Zábřeh                      1.5           14.5         20.0           1.25         6.0

67. Stejskal Petr                   1000        DDM Mohelnice                 1.5           13.5         20.0           0.75         7.5

68. Hroch Jiří                        1000        DDM Zábřeh                       1.5           12.5         17.0           2.75         4.5

69. Pěnička Martin              1000        LOKO Zábřeh                      1              13.5         19.0           0.00         2.0

 

 

Přeborník okresu Šumperk v aktivním šachu: René Frnka z TJ Velké Losiny

Nejúspěšnější družstvo:             A64 Grygov

Nejstarší účastník:                    Michálek Josef, nar. 1933        

Nejmladší účastník:                   Navrátil Jiří, nar. 13.9.1997

Nejvzdálenější účastník: Stehlík Jiří z Kutné Hory

 

XVIII. ročník turnaje Mohelnice OPEN 2004 se uskuteční v sobotu 6.listopadu 2004!

 

 

 

V Mohelnici 8. listopadu 2003                                                   Karel Volek

                                                                                                 pořadatel